,

Furtun legatura sertar detergent cu cuva Bosch 00652605

48 lei

Tip: furtun de conectare
Lungime: 21 cm
Racord furtun: terminal open-end

Disponibilitate: În stoc


Comandă până mâine până în ora 12-14 și va fi livrată la destinație poimâine
Livrare rapida la easybox locker la 10,8 lei
Livrare rapida la adresa la 13,8 lei (pentru plata cu cardul)
Metode de plată acceptate
Tip: furtun de conectare
Lungime: 21 cm
Racord furtun: terminal open-end
Compatibil:

BOSCH WAQ2849001
BOSCH WAQ28490FF01
BOSCH WAQ24360FF01
BOSCH WAQ28480FF01 ADVANTIXX8ECOENERGY
BOSCH WAQ24360FF03
BOSCH WAQ28360FF06
BOSCH WAQ2447PEE01
BOSCH WAQ28311FF01 AVANTIXX7VARIOPERFECT
BOSCH WAQ24380FF12
BOSCH WAQ24468EE01 AVANTIXX8
BOSCH WAQ24468EE11 AVANTIXX8
BOSCH WAQ24468EE12 AVANTIXX8
BOSCH WAQ24481FF12
BOSCH WAQ2832Z12
BOSCH WAQ28461FF12 AVANTIXX7VARIOPERFECT
BOSCH WAQ28468EE01
BOSCH WAQ28468EE11
BOSCH WAQ28468EE12
BOSCH WAQ28481FF11
SIEMENS WM12Q320FF01 IQ500VARIOPERFECT
SIEMENS WM12Q468EE01
SIEMENS WM12Q468EE11
SIEMENS WM12Q468EE12
SIEMENS WM12Q470EE06
SIEMENS WM12Q488EE01
SIEMENS WM12Q488EE11
SIEMENS WM12Q488EE12
SIEMENS WM12Q4E8EE01
SIEMENS WM12Q4E8EE11
SIEMENS WM12Q4E8EE12
SIEMENS WM14Q461FF12
SIEMENS WM14Q462FG01
BOSCH WAQ2832ECO01
BOSCH WAQ24483FF01 SERIE6VARIOPERFECTBLDC
BOSCH WAQ20368ES01
BOSCH WAQ24468EE15 AVANTIXX8
BOSCH WAQ24468EE17 AVANTIXX8
BOSCH WAQ28468EE15
BOSCH WAQ28468ES01
SIEMENS WM12Q320FF15 IQ500VARIOPERFECT
SIEMENS WM12Q468EE15
SIEMENS WM12Q488EE15
SIEMENS WM12Q488EE17
SIEMENS WM12Q488ES01
SIEMENS WM12Q48XES01
SIEMENS WM12Q4E8EE15
SIEMENS WM12Q4E8EE17
SIEMENS WM14Q370EX13
SIEMENS WM12Q48XES08
SIEMENS WM12Q48XES12
BOSCH WAQ28468ES15
BOSCH WAQ28468ES12
BOSCH WAQ20368ES12
BOSCH WAQ20368ES15
BALAY 3TS885XP01
BALAY 3TS885XP12
BALAY 3TS885XP15
BALAY 3TS885A01
BALAY 3TS885A11
BALAY 3TS885A12
BALAY 3TS885A15
BALAY 3TS883XP01 TS883XVARIOPERFECT
BALAY 3TS883XP11 VARIOPERFECT
BALAY 3TS883XP12 VARIOPERFECT
BALAY 3TS883XP15 VARIOPERFECT
BALAY 3TS986B16 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BOSCH WAQ28468ES21
BOSCH WAQ2832101 AVANTIXX7VARIOPERFECT
BOSCH WAQ20310EE01
BOSCH WAQ20310EE03
BOSCH WAQ20310EE06
BOSCH WAQ20316GR01
BOSCH WAQ20316GR03
BOSCH WAQ20316GR06
BOSCH WAQ2031XEE01
BOSCH WAQ2031XEE03
BOSCH WAQ2031XEE06
BOSCH WAQ20320GR01
BOSCH WAQ20320GR07
BOSCH WAQ20320GR10
BOSCH WAQ20320GR11
BOSCH WAQ20320GR12
BOSCH WAQ20320IT03
BOSCH WAQ20321IT01
BOSCH WAQ2036XEE01
BOSCH WAQ2036XEE06
BOSCH WAQ2036XTR01
BOSCH WAQ2036XTR10
BALAY 3TS883A12 VARIOPERFECT
BOSCH WAP24367SN01
BOSCH WAP28367SN01
BOSCH WAP28368SN01
BOSCH WAP28397SN01
BOSCH WAP28498SN01
BOSCH WAP284M8SN01
BOSCH WAQ20320GR15
BOSCH WAQD284F001
BOSCH WAP2848001
BOSCH WAP2842001
BOSCH WAP2842009
BOSCH WAP28498SN06
BOSCH WAP284M8SN06
BOSCH WAP28367SN06
BOSCH WAP28367SN09
BOSCH WAP28368SN06
BOSCH WAP28368SN09
BOSCH WAP28397SN06
BOSCH WAP28397SN09
BALAY 3TS74120X06
BOSCH WAP2848009
BALAY 3TS74120X01
BALAY 3TS883A15 VARIOPERFECT
BOSCH WAP24390GB01
BOSCH WAP24390GB12
BOSCH WAP24390GB15
BOSCH WAP24390GB18
BOSCH WAT284G2FG18
BOSCH WAP28378GB15
BOSCH WAP28378GB12
BOSCH WAP28440AT15
BOSCH WAP28440AT01
BALAY 3TS988B01 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS988B06 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS988B09 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS988B12 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS988B15 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS988B18 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS986X01
BALAY 3TS986X06
BALAY 3TS986X08
BALAY 3TS986X09
BALAY 3TS986X12
BALAY 3TS986X15
BALAY 3TS986X16
BALAY 3TS986X18
BALAY 3TS984X01
BALAY 3TS984X06
BALAY 3TS984X08
BALAY 3TS984X09
BALAY 3TS984X12
BALAY 3TS984X15
BALAY 3TS984X18
BALAY 3TS883A01 VARIOPERFECT
BALAY 3TS883A11 VARIOPERFECT
BALAY 3TS883A17 VARIOPERFECT
BALAY 3TS984B01
BALAY 3TS984B06
BALAY 3TS984B08
BALAY 3TS984B09
BALAY 3TS984B12
BALAY 3TS984B15
BALAY 3TS984B18
BALAY 3TS976X01 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976X06 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976X08 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976X09 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976X12 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976X15 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976X18 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS74120X03
BALAY 3TS74120X07
BALAY 3TS74120X11
BALAY 3TS74120X12
BALAY 3TS74120X15
BALAY 3TS976B01 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976B06 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976B08 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976B09 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976B12 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976B15 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS976B18 EXTRASILENCIO VARIOPERFECTBLDC
BALAY 3TS74120A01
BALAY 3TS74120A03
BALAY 3TS74120A06
BALAY 3TS74120A12
BALAY 3TS74120A15
BALAY 3TS988BA01
BALAY 3TS988BA12
BALAY 3TS988BA16
BALAY 3TS988BA18
BALAY 3TS988BP01
BALAY 3TS986XP01
BALAY 3TS986XT01
BALAY 3TS986B01 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986B06 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986B08 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986B09 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986B12 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986B15 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986B18 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS986BT01 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BALAY 3TS984XT01
BALAY 3TS984BT01
BOSCH WUQ284H027
BOSCH WAT28463FG29
BOSCH WAT284X122
BOSCH WUQ28478IT22
BOSCH WUQ2848XES29
BOSCH WAP24367SN06
BOSCH WAP24367SN08
BOSCH WAP28378GB01
BOSCH WAP28378GB09
BOSCH WAP28378GB18
BOSCH WAP28378GB21
BOSCH WAP28390GB01
BOSCH WAP28390GB21
BOSCH WAP284M8SN09
BOSCH WAP28440AT18
BOSCH WAP28440AT21
BOSCH WAP28440AT24
BOSCH WAP28498SN09
BOSCH WAQD284F006
BOSCH WAQD284F009
BOSCH WAQ20367ES06
BOSCH WAQ20367ES08
BOSCH WAQ20367ES09
BOSCH WAQ20367II06
BOSCH WAQ20367II08
BOSCH WAQ20368ES06
BOSCH WAQ20368ES08
BOSCH WAQ20368ES09
BOSCH WAQ20368ES16
BOSCH WAQ20368ES18
BOSCH WAQ2037XES06
BOSCH WAQ2037XES08
BOSCH WAQ2037XES09
BOSCH WAQ20422GB09
BOSCH WAQ20422GB18
BOSCH WAQ20428II06
BOSCH WAQ2049XTR08
BOSCH WAQ2049XTR09
BOSCH WAQ243D1GB08
BOSCH WAQ243D1GB09
BOSCH WAQ2436XZA01
BOSCH WAQ2436XZA09
BOSCH WAQ24368ES01
BOSCH WAQ24368ES09
BOSCH WAQ24368ES18
BOSCH WAQ244H2II06
BOSCH WAQ244H2II08
BOSCH WAQ244H8II06
BOSCH WAQ2441XES06
BOSCH WAQ2441XES08
BOSCH WAQ2441XES09
BOSCH WAQ2441XES18
BOSCH WAQ24417ES06
BOSCH WAQ24417ES08
BOSCH WAQ24417ES09
BOSCH WAQ24417ES18
BOSCH WAQ24422II06
BOSCH WAQ24422II08
BOSCH WAQ24422II09
BOSCH WAQ24441CH01
BOSCH WAQ24441CH08
BOSCH WAQ24441CH09
BOSCH WAQ2445XME08
BOSCH WAQ2445XME09
BOSCH WAQ2445XME18
BOSCH WAQ2447XME06
BOSCH WAQ2447XME08
BOSCH WAQ2447XME09
BOSCH WAQ2447XME18
BOSCH WAQ24478ES06
BOSCH WAQ24478ES08
BOSCH WAQ24478ES09
BOSCH WAQ2448XES06
BOSCH WAQ2448XES15
BOSCH WAQ2448XES16
BOSCH WAQ2448XES18
BOSCH WAQ24488ES12
BOSCH WAQ2449XME06
BOSCH WAQ2449XME08
BOSCH WAQ2449XME09
BOSCH WAQ2449XME18
BOSCH WAQ283MK06
BOSCH WAQ283MK1006
BOSCH WAQ283S1GB06
BOSCH WAQ283S1GB09
BOSCH WAQ283S1GB18
BOSCH WAQ283S1GB21
BOSCH WAQ283S1NL06
BOSCH WAQ2832206
BOSCH WAQ2832209
BOSCH WAQ28340EX08
BOSCH WAQ2836SGB06
BOSCH WAQ2836SGB09 WCM62 SERIE6VARIOPERFECTBLDC
BOSCH WAQ2836SGB18
BOSCH WAQ2836SGB21
BOSCH WAQ28363FG06
BOSCH WAQ28363FG09
BOSCH WAQ28363FG18
BOSCH WAQ28363NL06
BOSCH WAQ28363NL09
BOSCH WAQ28363NL18
BOSCH WAQ28363NL21
BOSCH WAQ28364FG06
BOSCH WAQ28364FG09
BOSCH WAQ28374FG06
BOSCH WAQ28374FG09
BOSCH WAQ2839206
BOSCH WAQ2839209
BOSCH WAQ284A206
BOSCH WAQ284A2NL06
BOSCH WAQ284D0GB06
BOSCH WAQ284D0GB09
BOSCH WAQ284D0GB18
BOSCH WAQ284D0GB21
BOSCH WAQ284E2509
BOSCH WAQ284H209
BOSCH WAQ284P006
BOSCH WAQ284S0GB06
BOSCH WAQ284S0GB09
BOSCH WAQ284S0GB18
BOSCH WAQ284S0GB21
BOSCH WAQ284T2AT06
BOSCH WAQ284T2AT09
BOSCH WAQ284X206
BOSCH WAQ284X209
BOSCH WAQ2841106
BOSCH WAQ2841109
BOSCH WAQ2842218
BOSCH WAQ28427II06
BOSCH WAQ28428II18
BOSCH WAQ28428II21
BOSCH WAQ2843009
BOSCH WAQ2844U21
BOSCH WAQ2844U24
BOSCH WAQ2844XME09
BOSCH WAQ2844XME18
BOSCH WAQ28441CH01
BOSCH WAQ28441CH09
BOSCH WAQ2844206
BOSCH WAQ28442EX06
BOSCH WAQ28442EX09
BOSCH WAQ28462GB06
BOSCH WAQ28462GB09
BOSCH WAQ28463NL06
BOSCH WAQ28463NL09
BOSCH WAQ28468ES06
BOSCH WAQ28468ES18
BOSCH WAQ28470GB01
BOSCH WAQ28470GB09
BOSCH WAQ28470GB18
BOSCH WAQ28470GB21
BOSCH WAQ28477EX09
BOSCH WAQ28478ES09
BOSCH WAQ2848XES06
BOSCH WAQ2848XES09
BOSCH WAQ2848XFF06
BOSCH WAQ2848XFF09
BOSCH WAQ28483FF09
BOSCH WAQ2849U21
BOSCH WAQ2849U24
BOSCH WAQ28490GB21
BOSCH WAQ2849209
BOSCH WAQ28494FG06
BOSCH WAQ28494FG09
BOSCH WAQ28496NL09
BOSCH WATD284F018
BOSCH WATD284F024
BOSCH WAT20479ES01
BOSCH WAT243H8II01
BOSCH WAT24468ES16
BOSCH WAT24468ES18
BOSCH WAT24478ES18
BOSCH WAT24478IT24
BOSCH WAT2448XES16
BOSCH WAT2449XES01
BOSCH WAT283A001
BOSCH WAT283A024
BOSCH WAT283B2NL18
BOSCH WAT283B2NL24
BOSCH WAT283E3FG01
BOSCH WAT283K3FG01
BOSCH WAT283V3FG01
BOSCH WAT2832001
BOSCH WAT2832018
BOSCH WAT28320NL01
BOSCH WAT2832101
BOSCH WAT28321NL18
BOSCH WAT28361NL18
BOSCH WAT28373FG01
BOSCH WAT2839001
BOSCH WAT2839018
BOSCH WAT2839024
BOSCH WAT2839124
BOSCH WAT284B2NL01
BOSCH WAT284B2NL24
BOSCH WAT284D1CH18
BOSCH WAT284D1CH24
BOSCH WAT284D2CH01
BOSCH WAT284D2CH24
BOSCH WAT284EURO18
BOSCH WAT284G3FG01
BOSCH WAT284H018
BOSCH WAT284H124
BOSCH WAT284T024
BOSCH WAT284U2AT18
BOSCH WAT284U2AT24
BOSCH WAT284U3AT01
BOSCH WAT284U3AT24
BOSCH WAT284V001
BOSCH WAT284V018
BOSCH WAT284V024
BOSCH WAT284V101
BOSCH WAT284V124
BOSCH WAT284W001
BOSCH WAT284W018
BOSCH WAT284W101
BOSCH WAT284W124
BOSCH WAT284X001
BOSCH WAT284X018
BOSCH WAT284X024
BOSCH WAT284X101
BOSCH WAT284X124
BOSCH WAT2841001
BOSCH WAT2841018
BOSCH WAT2841101
BOSCH WAT2842001
BOSCH WAT2842018
BOSCH WAT2842101
BOSCH WAT28421GB01
BOSCH WAT28421NL01
BOSCH WAT2843018
BOSCH WAT2843024
BOSCH WAT2843101
BOSCH WAT2843124
BOSCH WAT28440CH18
BOSCH WAT28440CH24
BOSCH WAT28441CH01
BOSCH WAT28441CH24
BOSCH WAT28442NL01
BOSCH WAT28442NL18
BOSCH WAT28442NL24
BOSCH WAT28462FG18
BOSCH WAT28463FG01
BOSCH WAT28468ES16
BOSCH WAT28468ES18
BOSCH WAT28470EX01
BOSCH WAT28470EX18 TITANEDITION
BOSCH WAT28470EX24
BOSCH WAT28471EX01
BOSCH WAT28471EX24
BOSCH WAT2848XES16
BOSCH WAT2848XES18
BOSCH WAT28480CS01
BOSCH WAT2849XES01
BOSCH WAT2849101
BOSCH WAT2849124
BOSCH WAT28491NL01
BOSCH WAT28492FG24
BOSCH WAT28492NL01
BOSCH WAT28493FG01
BOSCH WAT28493FG24
BOSCH WAT2849601
BOSCH WAT2849624
BOSCH WUQ20468ES01
BOSCH WUQ2441XES01
BOSCH WUQ24417ES01
BOSCH WUQ24460TR01
BOSCH WUQ284F001
BOSCH WUQ284F024
BOSCH WUQ284H001
BOSCH WUQ284H024
BOSCH WUQ284KA01
BOSCH WUQ284V001
BOSCH WUQ28408FF01
BOSCH WUQ28420GB01
BOSCH WUQ2843024
BOSCH WUQ2844001
BOSCH WUQ2844024
BOSCH WUQ28460EU01
BOSCH WUQ28460IR01
BOSCH WUQ28460IR24
BOSCH WUQ28466ES01
BOSCH WUQ28467ES01
BOSCH WUQ28468ES01
BOSCH WUQ28468GR01
BOSCH WUQ28478ES01
BOSCH WUQ28478IT01
BOSCH WUQ2848XES01
BOSCH WUQ2849001
BOSCH WUQ2849024
BOSCH WUQ28495AT01
BOSCH WUQ28495AT24
BALAY 3TS976BT01
BALAY 3TS976XT01
BALAY 3TS986BT29 EXTRASILENCIOVARIOPERFECT
BOSCH WAT28493FG27
BALAY 3TS984XT01 3TS984XT
BALAY 3TS984XT29 3TS984XT
BALAY 3TS984XT99 3TS984XT
BALAY 3TS986XT01 3TS986XT
BALAY 3TS986XT29 3TS986XT
BALAY 3TS986XT99 3TS986XT
BALAY 3TS984BT29
BALAY 3TS984BR01 3TS984BR
BALAY 3TS984BR29 3TS984BR
BALAY 3TS976BT99 3TS976BT
BALAY 3TS976XT29 3TS976XT

5/5 (1 Review)
RRP

77

Model

Bosch

Tip produs

Piesa uscator si masina de spalat rufe

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

Shopping Cart
Scroll to Top